motywacja.com turystyka aktywna imprezy integracyjne
motywacja.com integracja firmowa przygoda pikniki firmowe catering polowy wieczory tematyczne turystyka 4x4 Zielone Szkoły wypożyczalnia rowerów dane kontaktowe profil motywacja FB
aquazorbing    quad dzieciecy    most linowy
zajecia dla najmłodszych
  

Programy wycieczek szkolnych 2,3 dniowych

Wzbogacimy program Waszej wycieczki o niebanalne zajęcia aktywne. Poznamy Jurę od trochę bardziej ekstremalnej strony. Zwiedzimy zamki i stanice, rozwiążemy zagadki podczas gry terenowej i odnajdziemy skarby ukryte w ciekawych miejscach. Zapraszamy szkoły ponadpodstawowe na Jurę Krakowsko-Częstochowską.

  
  

Wycieczka 2 dniowa

Program:
Program wycieczki 2 dniowej:

I dzień
Przyjazd do Rzędkowic, zakwaterowanie, obiad.
Spacer na skałki rzędkowickie. Zobaczymy takie skały jak Okiennik, Baszta, Mnich, Flaszka czy
Mała Grań. Spacer zakończymy zwiedzaniem miejsca zwanego Pasieką - była to prymitywna osada obronna z wczesnego oeredniowiecza.
Kolacja,dyskoteka.

II dzień
Śniadanie
Podzielimy się na 2 grupy
Wspinaczka - jurajskie skały są od lat miejscem gdzie zjeżdżają się wspinacze z całej Polski. Postaramy się zdobyć wapienne ściany i poznamy podstawowy sprzęt wspinaczkowy.
Jaskinia Berkowa - na górze Kołoczek, znajduje się jaskinia, której zwiedzanie pozwoli nam poczuć się jak prawdziwy speleolog. Na pokonanie czekają zaciski i ciasne korytarze.
Obiad, wykwaterowanie i wyjazd.

Cena: 180 zł/os.

                              ekoszkoła
  

Wycieczka 3 dniowa

Program:
Program wycieczki 3 dniowej:

I dzień
Przyjazd do Podlesic, zakwaterowanie, obiad
Zajęcia Integracyjne - gry i zabawy stymulujące komunikację w grupie i zmuszające do kooperacji. W programie również warsztaty twórczego myślenia.
Kolacja.
Wieczorny spacer na górę Zborów. Zapoznamy się z najbliższą okolicą, widoki z góry doskonale obrazują krajobraz charakterystyczny dla wyżyny. Po powrocie zapraszamy na krótki film o Jurze.

II dzień
Śniadanie
Marsze na Orientację. Najpierw zapoznamy się z trasą na mapie a potem z pomocą instruktora InO PTTK przypomnimy sobie jak wyznaczyć azymut. Następnie ruszymy do lasu w poszukiwaniu punktów kontrolnych.
Obiad.
Survival i scouting - jak rozpalić ogień, wyznaczyć północ bez kompasu, zbudować szałas czy znaleźć cooe do jedzenia w lesie? Na te pytania odpowie instruktor survivalu. Dowiemy się także co należy ze sobą zabrać w teren, aby nie dać się zaskoczyć.
Kolacja, dyskoteka.

III dzień
Śniadanie
Techniki Linowe - poznamy podstawowy sprzęt alpinistyczny i z jego pomocą spróbujemy pokonać most linowy, wspiąć się po drabince speleologicznej i zjechać ze skały. Ostatnim elementem będzie budowa wieży ze skrzynek na najlepszego czeka miła niespodzianka.
Obiad, wykwaterowanie, wyjazd.

Cena: 280 zł/os.
  
techniki linowe
pierwsza pomoc    zwiedzanie jaskini    samochód terenowy
zielone lekcje
pierwsza pomoc    zwiedzanie jaskini    samochód terenowy
zielone lekcje