motywacja.com turystyka aktywna imprezy integracyjne
motywacja.com integracja firmowa przygoda pikniki firmowe catering polowy wieczory tematyczne turystyka 4x4 Zielone Szkoły wypożyczalnia rowerów dane kontaktowe profil motywacja FB
aquazorbing    quad dzieciecy    most linowy
zajecia dla najmłodszych
  

Programy jednodniowe

Zajęcia odbywają sie w czasie godzin lekcyjnych. Oferujemy wycieczki po rezewacie Sokole Góry, Rezerwacie Parkowe i Złotym Potoku, na Grzędzie Mirowskiej.

  
  

Sokole Góry

Program: Spacer po rezerwacie Sokole Góry, zwiedzanie jaskini Olsztyńskiej (w kaskach z latarkami), przejście do miejsca biwakowego, po drodze most linowy. Rozpalanie ognia bez zapałek, podgrzewanie wody w kociołku, pieczenie kiełbasek. Lekcja i pokaz ratownictwa medycznego, zasady udzielania pierwszej pomocy i szkolenie z teleficznego informowaniu o wypadku.

(opcja 1)Lekcja topografii, zajęcia z kompasem i mapą, wyznaczanie azymutu. Gra terenowa.
(opcja 2) jak wyżej i przejazdy samochodem terenowym lub quadem.

Cena: 35 zł/os.
opcja 1: +10 zł/os. opcja 2: +15 zł/os.
1 opiekun na 10 dzieci GRATIS!
  

Złoty Potok

Program: Spacer po zespole pałacowo-parkowym, zwiedzanie dworu Krasińskich i pałacu Raczyńskich. W amfiteatrze nieopodal rezerwatu Parkowe podzielimy się na trzy grupy które odbędą lekcje udzielania pierwszej pomocy, zajęcia z topografii zakonczone grą terenową z elementami geocacheingu, zajęcia linowe i zwiedzanie jaskini Niedźwiedziej. Na koniec ognisko z pieczeniem kiełbasek.

(opcja 1)Aquazorbing na zbiorniku Amerykan
(opcja 2) jak wyżej i sprawnościowy tor quadowy na błoniach Złotopotockich


Cena: 35 zł/os.
opcja 1: +10 zł/os. opcja 2: +15 zł/os.
1 opiekun na 10 dzieci GRATIS!
  

Grzęda Mirowska

Program: Spacer zaczniemy nieopodal własnie restaurowanego Zamku Mirów. Następnie wejdziemy na Grzędę Mirowską gdzie malownicza ścieżka wije sie pomiędzy skałkami i roztaczają się przepiękne widoki. Podczas spaceru rozegramy grę GPS "Jurajskie Skarby". Zapoznamy dzieci z zasadami geocacheingu i z opiekunami odnajdą terenowe skrzynki. Po wyjściu z lasu naszym oczom ukaże się Zamek Bobolice, który zwiedzimy.
(opcja 1)zajęcia z pierwszej pomocy i ognisko z pieczeniem kiełbasek
(opcja 2) jak wyżej i przejazdy powrotne samochodem terenowym do Zamku Mirów

Cena: 35 zł/os.
opcja 1: +10 zł/os. opcja 2: +15 zł/os.
1 opiekun na 10 dzieci GRATIS!
  
techniki linowe
pierwsza pomoc    zwiedzanie jaskini    samochód terenowy
zielone lekcje