motywacja.com turystyka aktywna imprezy integracyjne
motywacja.com integracja firmowa przygoda pikniki firmowe catering polowy wieczory tematyczne turystyka 4x4 Zielone Szkoły wypożyczalnia rowerów dane kontaktowe profil motywacja FB
    Głównym celem EKOSZKOŁY jest zwiększenie efektywności nauczania przy jednoczesnym stymulowaniu prawidłowego rozwoju i sprawności fizycznej. W naszych programach znajdą Państwo wszelkiego rodzaju gry i symulacje. Zajęcia terenowe prowadzone przez naszych instruktorów wykorzystują plener jako salę wykładową. Pozwala to w pełni oddać temat, o którym mówią, a faunę i florę użyć jako rekwizyty. Nasze unikatowe autorskie programy łączą w sobie zajęcia z następujących przedmiotów: biologia, geografia, historia, muzyka, plastyka, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne oraz zajęcia językowe.

Każdy organizowany przez nas wyjazd ma dokładnie opracowany program. Zachęcamy rodziców, opiekunów i nauczycieli do dokładnego zapoznania się z planem zajęć. Dla rodziców przygotowujemy również materiały informacyjne oraz listę rzeczy, w które należy wyposażyć dziecko przedwyjazdem.
  
imprezy przygodowe
     
 
  Zielone lekcje to propozycja dla najmłodszych. Polecamy ją głownie uczniom szkół podstawowych. Zajęcia odbywają się w terenie w czasie godzin lekcyjnych a ich program przystosowany jest do wieku uczestników.    Na Jurę na wycieczki kilkudniowe zazwyczaj wybierają się gimnazjaliści i licealiści. Wzbogacimy program Waszej wycieczki o niebanalne atrakcje i pokażemy Wam Jurę od bardziej ekstremalnej strony!    W okolicach Częstochowy i na Jurze jest kilkanaście ośrodków przygotowanych na przyjmowanie tygodniowych Zielonych Szkół w czasie pięcu dni napietego programu bedziecie odkrywać Jurę razem z nami.  
imprezy przygodowe