motywacja.com turystyka aktywna imprezy integracyjne
motywacja.com integracja firmowa przygoda pikniki firmowe catering polowy wieczory tematyczne turystyka 4x4 Zielone Szkoły wypożyczalnia rowerów dane kontaktowe profil motywacja FB
    Pierwsze modele karabinków pneumatycznych powstawały juz w XVI w. Wykorzystywano je jako broń zarówno do walki, jak i na polowania. Zawsze były bardzo precyzyjne, a brak huku i dymu czynił je idealną, cichą bronią. Obecna forma wiatrówki ukształtowała się w XX w. po II wojnie światowej. Dziś wykorzystywana jest głównie do zawodów strzeleckich i rekreacyjnie.

Wiatrówki długie służą do strzelania do celów na różnych dystansach. Przy bliższych odległościach wykorzystywane są klasyczne przyrządy celownicze w postaci muszki i szczerbinki. Jeżeli strzela się na większą odległość, należy zamontować lunetę i wiatrówka zamienia się w pneumatyczny karabinek snajperski.

Pistolety i rewolwery wykorzystywane są na torze do strzelania dynamicznego. Rywalizacja przebiega na zaaranżowanej trasie z wyznaczonymi celami, po której przemieszczają się uczestnicy prowadzeni przez instruktora. Nasza broń posiada tzw. blowback, czyli ruchomy zamek i wymienne magazynki, które w razie braku amunicji należy wymieniać. Dzięki temu zwiększa się realizm gry.
  
imprezy przygodowe
karabinek snajperski    turniej wiatrówkowy    tor dynamiczny
 
  Strzelnica statyczna. Kilka rodzajów broni, różne dystanse i rozmiary tarcz pozwolą sprawdzić oko zarówno na przyrządach jak i na optyce. Posiadamy repliki wojskowych karabinków snajperskich z lunetami w barwach kamuflujących, strzelby myśliwskie i naciągane sprężynowo imitacje kałasznikowów.    Dobrym pomysłem na urozmaicenie imprezy jest organizacja turnieju strzeleckiego, np. o puchar firmy. Najlepsi zawodnicy są wyłaniani w oparciu o trafienia w kilku konkurencjach strzeleckich. Ostateczne wyniki turnieju są ogłaszane podczas uroczystego zakończenia imprezy. Zwycięzcy uhonorowani zostają dyplomami oraz strzeleckimi trofeami.    Strzelectwo dynamiczne to propozycja dla graczy lubiących aktywność. Na specjalnie przygotowanej trasie są rozmieszczone różne cele. Nie do wszystkich należy strzelać. Podczas rozgrywki często brakuje amunicji i broń należy przeładować. W ostatecznej klasyfikacji liczy się czas przebycia toru i precyzja strzałów.  
imprezy przygodowe