motywacja.com turystyka aktywna imprezy integracyjne
motywacja.com integracja firmowa przygoda pikniki firmowe catering polowy wieczory tematyczne turystyka 4x4 Zielone Szkoły wypożyczalnia rowerów dane kontaktowe profil motywacja FB
pokazy barmańskie gry scenariuszowe imprezy tematyczne chodzenie po ogniu guitar hero warsztaty sushi parasailing wyscigi kubica pokaz barmański auto-szkoła
    Imprezy i wieczory tematyczne to sprawdzona propozycja na integrację zarówno dla większych jaki i mniejszych grup. Mogą stanowić całodzienną rozrywkę, wprowadzając elementy współpracy w ramach drużyn i rywalizacji pomiędzy nimi, być ciekawym dodatkiem do innych atrakcji lub zwieńczeniem aktywnego dnia.

Niezależnie od wybranej opcji, imprezy tematyczne są doskonałą formą zabawy. Wokół określonego motywu przewodniego można zorganizować wiele zajęć i gier integrujących zespół. Obok prowadzącego, ważną rolę odgrywają odpowiednio dobrane rekwizyty, które pomagają wprowadzić uczestników w klimat imprezy i wczuć się w atmosferę.

Popularną formą imprezy tematycznej jest karaoke, które dla dodania smaczku można zaaranżować na festiwal w Sopocie. Kolejna propozycja to podróż w czasie do okresu PRL, kiedy dzielni obywatele pomagają porucznikowi Borewiczowi rozwiązać kryminalną zagadkę. Jeszcze inna opcja to chrzest i pasowanie na rasowego wodniaka po spływie kajakowym.
  
poligon paintballowy
Gra scenariuszowa RPG    Kajaki    Składanie samochodów
  Jurajska Osada to średniowieczna gra RPG. We wiosce źle się dzieje, licho nie śpi. Rycerstwo, chłopi, pleban, kupiec i karczmarz - każdy ma swoje zdanie co do rozwiązania problemu. Władzę piastuje wójt, którego zadaniem jest zapewnienie osadzie dostatku i bezpieczeństwa. Co dalej? Rozstrzygnie się podczas rozgrywki. A tę poprowadzi zakapturzony mnich, który spróbuje uśpić czujność uczestników, nie żałując im nalewek z klasztornej piwniczki. Wśród winiaków i kordiałów są specjały godne królewskiego podniebienia.    Wieczór piracki lub wieczór marynarski jest doskonałym pomysłem na podsumowanie spływu kajakowego. Uroczysty chrzest rzeczny, pasowanie na marynarza śródlądowego to tylko niektóre z możliwych atrakcji. Kapitan dołoży starań, aby oszukać wszystkich w grze w kości, a władca rzeki będzie domagał się zadośćuczynienia za zmącenie spokoju i ofiarowania mu własnoręcznie skleconego podarunku. Całość okraszą przygrywane przez kapelę szanty i serwowany przez karczmarza grog.    Wariacki garaż to zabawa, której celem jest zbudowanie w określonym czasie pojazdu zdolnego do przejechania 100 metrów. Porad konstruktorskich udzieli "znajomy" mechanik. Części są do zdobycia na szrocie, w którym rezyduje opryskliwy sprzedawca. Jego ulubiona rozrywka to targowanie się o każdą śrubkę, a na zakupy jest ograniczona pula środków, które nieubłaganie się kończą. Ich uzupełnienie wymaga poświęceń i zaangażowania się w kolejne potyczki pomiędzy zespołami.  
 
Degustacja Whisky    autoszkoła    flair show
  Wieczór z Whisky. To propozycja dla mniejszych zazwyczaj męskich grup. Podczas fascynującego spotkania poznamy się z kilkoma odmianami szlachetnego trunku. Dowiemy sie na czym polega różnica pomiedzy szkocką a burbonem i dlaczego na niektórych butelkach jest napisane "single malt" a na innych "blended". Opowieść eksperta przerywać będa kolejne degustacje i różne sposoby podawania: z lodem, wodą i "na kamieniach". Ankieta pomoże określić nam nasze preferencje smakowe.    Autoszkoła to propozycja dla firm i osób, które chcą poprawić umiejetności i bezpieczeństwo jazdy swoje bądź swoich pracowników. Podczas zajęć przećwiczycie kilka ewolucji takich jak slalom, ostre hamowanie i jazda w poślizgu z użyciem trolejek. Część praktyczną zakończy wspólna rywalizacja na specjalnie zaaranżowanym torze przejazdu. Ciekawą zabawą, która uzmysławia jak alkohol wpływa na koordynację ruchową i zdolność kierowania pojazdem jest jazda z alkogoglami na glowie.    Widowiskową atrakcją wzbogacajacą wieczorne imprezy, która cieszy się dużą popularnoscią jest pokaz barmański. Może być on przeprowadzony w stylu zarówno klasycznym jak i flair. Show może być tylko interaktywnym 15 minutowym przerywnikiem imprezy, może również byc przeprowadzony w formie warsztatów w ciągu których własnorecznie przygotują Państwo wyśmienite koktaile i drinki. Na następnej imprezie to Wy zaserwujecie napoje, którymi zaskoczycie swoich gości.  
poligon paintballowy