motywacja.com turystyka aktywna imprezy integracyjne
motywacja.com integracja firmowa przygoda pikniki firmowe catering polowy wieczory tematyczne turystyka 4x4 Zielone Szkoły wypożyczalnia rowerów dane kontaktowe profil motywacja FB
    W 2016r. wspólnie z Fabryk±rowerów.com otworzyli¶my profesjonaln± wypożyczalnię rowerów XC i MTB. Nasza flota to jedne z najlepszych na ¶wiecie rowerów czyli TREKi. W sezonie 2017 sa to modele MARLIN 7 i CALI S. Posiadamy 46 sztuk. Wszystkie z przednimi amortyzatorami RockShox 30 z blokad± oraz hydraulicznymi hamulcami Tektro M285.

Oferujemy nie tylko wypożyczanie rowerów ale także kompleksow± organizację imprez i wypraw rowerowych na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej ale także w innych regionach kraju i za granic±. Organizujemy przewóz i odbiór rowerów z wskazanych przez klienta miejsc. Nasza przyczepa oraz bus jest w stanie przewieĽć od 26 do 39 rowerów na raz.

Z nami wybierzesz się na krajoznawcz± wycieczkę po okolicy, eskapadę rowewerow± po Jurze i wyprawę trekkingow± na Bałkany, Słowację lub na Ukrainę! Organizujemy transport bagaży, mobilny serwis, rowery rezerwowe!
  
imprezy przygodowe
transport rowerów    wypożyczalnia rowerów    wyprawy rowerowe
 
  Nasza specjalnie przystosowana przyczepa do przewozu rowerów jest w stanie przewieĽć 26 bicykli. Dzięki plandece rowery na miejsce imprezy zawsze dotr± czyste i suche. Oferujemy transport krajowy i zagraniczny. Przywozimy i odbieramy rowery ze wskazanych miejsc.    Oferujemy usługi wypożyczalni rowerów MTB i XC. Oprócz TREKów w naszej wypożyczalni znajdziesz: akcesoria rowerowe, gpsy GARMIN z uchwytami na kierownice, kamery sportowe, mapniki, etui na smartfony. Oferujemy także wypożyczanie namiotów, karimat i akcesoriów biwakowych.    Komleksowo organizujemy imprezy rowerowe. Przygotowujemy trasy i dodatkowe zadania na nich, wgrywamy je w gpsy, nanosimy na mapy. Odnajdujemy ciekwe punkty na szlaku i organizujemy zwiedzanie. Transportujemy rowery, organizujemy catering i pomagamy w rezerwacji noclegów lub wypożyczamy namioty.  
imprezy przygodowe