motywacja.com turystyka aktywna imprezy integracyjne
motywacja.com integracja firmowa przygoda pikniki firmowe catering polowy wieczory tematyczne turystyka 4x4 Zielone Szkoły wypożyczalnia rowerów dane kontaktowe profil motywacja FB
    Zajmujemy się kompleksową organizacją pikników i festynów. Dysponujemy namiotami bankietowymi wyposażonymi w komplety ławo-stołów i oświetlenie. Dbamy o odpowiednią atmosferę zapewniając nagłośnienie i oprawę muzyczną. Dzięki współpracy z agencjami ochrony i ratownikami medycznymi możemy odpowiednio zabezpieczyć wszelkie imprezy plenerowe. Nasze zaplecze techniczne pozwala zorganizować piknik lub festyn w praktycznie każdych warunkach terenowych, z dala od udogodnień cywilizacji.

Program oferowanych przez nas atrakcji dostosowujemy do uczestników zabawy. Jeżeli spodziewamy się dzieci, prym wiodą: dmuchane zamki, trampoliny, strzelnice, tory przeszkód, turnieje sprawnościowe, mini mosty linowe - wszystko pod nadzorem instruktorów i animatorów. Starsi uczestnicy często rywalizują w grach zespołowych typu mega piłkarzyki, sumo, przejazdy sprawnościowe na quadach. Powodzeniem cieszy się również pneumatyczna ściana wspinaczkowa i rodeo. Hitem imprezy może być Bungy-run!

Gwarancją udanej imprezy jest wodzirej o zdolnościach konferansjerskich, który dopilnuje, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. To on zapowie mowę prezesa czy przemówienie dyrektora sprzedaży do kluczowych klientów. Pomoże wręczyć nagrody, poprowadzi konkursy i zachęci do wzięcia udziału w atrakcjach. Dobry konferansjer jest sercem napędzającym każdą imprezę - festyn, piknik lub galę firmową. To właśnie tacy ludzie z naszej ekipy zapewnią w jej trakcie świetną zabawę.
  
catering Częstochowa
Menu piknik    Zaplecze techniczne    Wypożyczalnia sprzętu cateringowego
 
  Nasze imprezy cechuje zróżnicowane menu. Oferujemy zarówno klasyczne potrawy przygotowywane w kuchni polowej i na grillu, jak też bardziej wyszukane dania. Żurek jurajski lub grochówkę oraz zestaw mięs cieszący się dużym wzięciem na większych imprezach z powodzeniem można zastąpić grillowanymi pstrągami, camembertem z żurawiną czy szaszłykami z krewetek na bardziej kameralnych piknikach firmowych. Każdy posiłek zawdzięcza swój bogaty smak i aromat samodzielnie uprawianym przez nas ziołom.    Nagłaśniamy pikniki, festyny, koncerty i imprezy sportowe. Posiadamy kilka mikrofonów bezprzewodowych o dużym zasiegu aby wygodnie obsługiwać nawet duże imprezy plenerowe. Podczas bardziej kameralnych zabaw obsługujemy: występy artystyczne, studniówki, wesela, dyskoteki, etc. Możemy zaproponować obsługę profesjonalnego Dj'a i konferansjera. Nasze kolorowe oświetlenie, dym i efekty specjalne wprowadzą gości Twojej imprezy w jej wyjatkowy klimat. Oferujemy także wynajem projektorów multimedialnych i ekranu do 100 cali    Organizujesz imprezę i potrzebujesz sprzętu cateringowego? Proponujemy skorzystanie z szerokiej oferty naszej wypożyczalni. Posiadamy warniki, podgrzewacze, termosy o różnych pojemnościach, kociołki węgierskie, palniki i taborety w zestawie z lekką butlą gazową. Oferujemy również wynajem nalewaka do piwa z chłodziarką i butlą CO2 oraz kilku namiotów bankietowych z ławo-stołami i oświetleniem. Z ciekawostek - możemy udostępnić zbiornik na wodę zainstalowany na przyczepie oraz polowe umywalnie.  
catering Częstochowa