motywacja.com turystyka aktywna imprezy integracyjne
motywacja.com integracja firmowa przygoda pikniki firmowe catering polowy wieczory tematyczne turystyka 4x4 Zielone Szkoły wypożyczalnia rowerów dane kontaktowe profil motywacja FB
    Paintball to strategiczna gra militarna. Jej uczestnicy, odpowiednio ubrani i wyposażeni w markery (karabinki paintballowe) i zapas kul z farbą, są podzieleni na najczęściej dwie drużyny by toczyć ze sobą walkę na specjalnie przygotowanym do tego celu polu do gry lub poligonie paintballowym. Jest to jedna z pierwszych atrakcji, które pojawiły się w naszej ofercie.

Posiadamy 30 markerów paintball firmy Tippmann oraz sprzęt ochronny taki jak mundury, maski, rękawiczki i ochraniacze na szyję. Dodatkowe rekwizyty, w postaci radiostacji wojskowych czy skrzyń transportowych, pozwalają stworzyć ciekawy scenariusz, wokół którego toczą się rozgrywki.

Nasz poligon, Forestcamp, znajduje się w Zrębicach w samym sercu Jury. Jest to czterohektarowy, częściowo zalesiony teren, poprzecinany liniami okopów obudowanych workami z piaskiem. Głębiej w lesie kryją się drewniane forty, w których można się schronić, odsapnąć, przygotować zasadzkę, odeprzeć atak, a nawet wyprowadzić z nich kontrofensywę.
  
poligon paintballowy
Poligon    Sprzet    Wieczorki kawalerskie
 
  Forestcamp to teren specjalnie przygotowany do gier militarnych. Można na nim rozgrywać nawet duże scenariusze. Zadowoli zarówno amatorów paintballa jak i ASG. Oprócz poligonu, gracze mają do dyspozycji także zaplecze w postaci wiatki grillowej z ławkami i murowane z jurajskiego kamienia palenisko, nad którym można upiec kiełbaski.    Tippmann - legendarna marka. Markery tej firmy są twarde i toporne jak kałasznikowy. Dbając o ich serwis można im zapewnić wieloletnią żywotność. Nasz warsztat techniczny i doświadczeni serwisanci dbają o kondycję zarówno naszego arsenału jak i sprzętu, który gracze indywidualni oddają do naprawy. Serwisujemy tradycyjny sprzęt i elektro-pneumatyki.    Wieczorki kawalerskie i panieńskie Doskonałym pomysłem na urozmaicenie tej wyjątkowej imprezy jest potyczka paintballowa. Często aranżujemy "porwanie" panny lub pana młodego samochodem terenowym i przewozimy ich na Forestcamp, gdzie czekają już przyjaciele. Po grze nadchodzi czas na ognisko i kolejne atrakcje, jakie niesie nadejście nocy.  
pole do paintballa