motywacja.com turystyka aktywna imprezy integracyjne
motywacja.com integracja firmowa przygoda pikniki firmowe catering polowy wieczory tematyczne turystyka 4x4 Zielone Szkoły wypożyczalnia rowerów dane kontaktowe profil motywacja FB
    Jazda terenowa to szerokie pojęcie. Off-road niektórym kojarzy się z szybkimi dakarówkami na pustynnej Atacamie, innym znów staje przed oczami obraz samochodu po klamki utopionego w błocie, podczepionego wyciągarką do drzewa. My zaś hołdujemy klimatowi przygodowemu a'la legendarny Camel Trophy czy G4 Challenge.

Nasze trasy są tak przygotowane, aby podczas terenowej jazdy posmakować możliwości napędu 4x4 i nacieszyć oko krajobrazami. Jurę przecina wiele szutrowych dróg, polnych i tych biegnących przy lasach. Polecamy wypady jedno i kilkudniowe połączone z biwakowaniem i zwiedzaniem okolicznych atrakcji turystycznych.

Jeździmy Land Roverami Discovery. Dysponujemy sześcioma samochodami tego typu. Przygotowane są one zarówno do jazdy terenowej, jak i do dalszych i bliższych wypadów wyprawowych. Naszą ofertę uzupełniają dwa quady Kymco MXU300 z bagażnikami umożliwiającymi podpięcie bagaży czy ekwipunku.
  
imprezy przygodowe
samochody terenowe    quady    auto szkoła
 
  Land Rover Discovery to legendarna Camelówka. Prawdziwy samochód terenowy na sztywnych mostach i ramie, jest doskonała bazą do budowy samochodu wyprawowego przystosowanego do turystyki 4x4. Nasze pojazdy wyposażone są w bagażniki dachowe, wzmocnione zderzaki, zestawy osłon podwozia i wyciągarki. Posiadają zagospodarowaną przestrzeń bagażową i wyposażenie biwakowe.    Quad to czterokołowy pojazd terenowy. Doskonale sprawdza się podczas terenowych wycieczek i wypraw. Nasze maszyny wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów z reduktorem i napęd na tylni most za pomocą wału kardana. Dzięki wygodnym siedziskom i bagażnikom umożliwiającym zabranie dodatkowego wyposażenia, świetnie radzą sobie również podczas dalszych wypadów turystycznych.    Świeżo upieczeni posiadacze samochodów terenowych chcą jak najszybciej rozpocząć zabawę w off-road. Z naszego doświadczenia wynika, że na pierwszy wyjazd w teren warto wybrać się w towarzystwie instruktora 4x4. Podczas zajęć przedstawi on zasady pokonywania przeszkód terenowych i używania napędu 4WD. Oferujemy także doradztwo w zakresie przygotowania samochodu do jazdy off-road.  
imprezy przygodowe