motywacja.com turystyka aktywna imprezy integracyjne
motywacja.com integracja firmowa przygoda pikniki firmowe catering polowy wieczory tematyczne turystyka 4x4 Zielone Szkoły wypożyczalnia rowerów dane kontaktowe profil motywacja FB
   

Któż nie oglądał Robin Hood'a? Kto za młodu nie bawił się w Indian? Większość miała przynajmniej raz w życiu łuk w rękach, przy czym często były to konstrukcje własne albo zrobione przez ojca lub dziadka. Najlepsza do tego celu była leszczyna, która dawała materiał zarówno na łęczysko, jak i na strzały. Nasza propozycja jest skierowana zarówno do "wyjadaczy" łucznictwa, jak również do tych, których takie atrakcje jakoś do tej pory omijały.

Obecnie wybór dostępnych łuków jest ogromny, a my w swojej ofercie posiadamy ich kilka rodzajów. Długi łuk angielski to właśnie ten, z którego strzelał Robin. Dosyć trudny do naciągnięcia, jest polecany przede wszystkim mężczyznom. Łuk wschodni jest krótszy i zgrabniejszy. Mniejsza siła i krótszy naciąg sprawiają, że często wybierany jest przez kobiety. Łuk myśliwski - bloczkowy to nowoczesna konstrukcja oparta na metalu i wspomagana systemem bloczkowym. Pozwala wypuścić strzałę na bardzo dużą odległość z ogromną siłą. Łuki sportowe również cieszą się dużą popularnością. Ze względu na prostą obsługę to z nich zazwyczaj nasi klienci wypuszczają celne strzały.
  
imprezy przygodowe
słomianka z tarczą    strzały w kołczanie    tarcza
 
  Turniej Łuczniczy jest rozgrywany równocześnie na kilku torach w 2 następujących po sobie turach. Każda tura to 6 serii po 6 strzał. W pierwszej turze strzela się na odległość 20m, a w drugiej na 30m. Te uproszczone zasady łucznictwa sportowego pozwalają osiągać niezłe rezultaty nawet amatorom, a dzięki formie turniejowej rywalizacja staje się ciekawsza.    Dobrym pomysłem na urozmaicenie imprezy z udziałem dzieci i młodzieży jest zorganizowanie strzelnicy łuczniczej. Posiadamy zestaw specjalnych łuków dla dzieci. Wymagają małej siły naciągu i są lekkie, dzięki czemu łatwo dają się utrzymać nawet kilkulatkom. Okulary ochronne i ochraniacz nadgarstka pozwalają na bezpieczną zabawę.    Nasz sprzęt to kilka łuków sportowych, łuk wschodni, klasyczny łuk a'la Robon Hood, łuk bloczkowy z kompletem aluminiowych strzał. Możemy rozstawić 5 torów wraz z tarczami i słomiankami, na których rozgrywane są turnieje łucznicze. Dla dzieci przygotowaliśmy specjalny zestaw łuków oraz oryginalne, kolorowe tarcze i strzały z barwnymi lotkami.  
imprezy przygodowe