motywacja.com turystyka aktywna imprezy integracyjne
motywacja.com integracja firmowa przygoda pikniki firmowe catering polowy wieczory tematyczne turystyka 4x4 Zielone Szkoły wypożyczalnia rowerów dane kontaktowe profil motywacja FB
    Spływy kajakowe to jedna z najbardziej dostępnych dyscyplin turystyki aktywnej . Jest to również sposób na ekonomiczne spędzenie wakacji na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku. Okolice rzek w Polsce to wciąż ostoja nieskażonej przyrody, cieki wodne przyciągają dzikie zwierzęta, które często jest okazja zaobserwować podczas wodnej włóczęgi.

Prowadzimy wypożyczalnię kajaków i zapewniamy ich transport praktycznie w każde miejsce, nawet niedostępne. Organizujemy także imprezy, podczas których wraz z grupą płyną przewodnik i ratownik bądź ratownicy WOPR, w zależności od ilości uczestników. Zapewniamy także catering podczas spływów i możemy polecić sprawdzoną firmę transportową, która przewiezie kajakarzy na miejsce imprezy i odbierze ich z końca trasy spływu.

Posiadamy największą w naszym regionie kadrę instruktorów turystyki kajakowej. W naszej wypożyczalni znajdują się również namioty, sprzęt biwakowy, kociołki, szpikulce na kiełbaski, kuchenki turystyczne. Oferujemy także asystę busa, który przewozi bagaże uczestników spływów kilkudniowych.
  
turystyka aktywna
Warta    Liswarta    Imprezy
  Warta to bliska każdemu mieszkańcowi Częstochowy rzeka, która płynie przez centrum miasta. Spływ można rozpocząć nieopodal Starego Rynku z miejsca zwanego "Bulwarami nad Wartą". Warta jest szybka (wartka) i dosyć szeroka. Są jednak wzdłuż jej brzegów miejsca szczelnie zarośniętych krzakami i drzewami, co daje poczucie udziału w wodnej wyprawie gdzieś w sercu gęstej puszczy. Trudność rzeki jest niewielka i polecana jest dla początkujących amatorów spływów, bądź dla osób, które pierwszy raz wsiadają do kajaka.    Liswarta - rzeka wielu zakrętów z wysokimi piaskowymi brzegami. Wciąż dzika. Pomimo starych młynów i elektrowni, które znajdują się w miejscach przenosek, sprawia wrażenie nieuregulowanej, a w kilku miejscach rozdziela się, tworząc odnogi. Z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że jest to rzeka przygodowa, z wieloma bystrzami i spławnymi progami, które dostarczają nie lada emocji. Polecana dla bardziej doświadczonych adeptów kajakarstwa. Ciekawy wybór na spływ kilkudniowy, który od ujścia w Kulach można kontynuować Wartą.    Spływy zorganizowane. W przypadku chęci zorganizowania spływu dla większej grupy osób, wystarczy skontaktować się z nami w celu uzyskania wyceny i dokonania rezerwacji terminu. Przygotowujemy imprezy kilkudniowe połączone z biwakowaniem, organizujemy wyżywienie, pomagamy przy wyborze transportu. Nasza kadra instruktorska zapewni bezpieczeństwo i sprawną organizację podczas spływu. Przed startem odpowiednio poinstruuje uczestników i przeszkoli w zakresie używania sprzętu asekuracyjnego.  
spływ przygodowy