motywacja.com turystyka aktywna imprezy integracyjne
motywacja.com integracja firmowa przygoda pikniki firmowe catering polowy wieczory tematyczne turystyka 4x4 Zielone Szkoły wypożyczalnia rowerów dane kontaktowe profil motywacja FB
    Organizacją imprez integracyjnych na Jurze dla firm i instytucji zajmujemy się już od 10 lat. Mamy bogate doświadczenie poparte szkoleniami oraz uprawnieniami naszych instruktorów. Bardzo dobra znajomość terenów na Jurze, a dokładnie jej północnej części i Jury Wieluńskiej, daje gwarancję, że udział w imprezie pozwoli nie tylko wspaniale się z nami bawić, ale również odkrywać uroki regionu.

Szeroki wachlarz dyscyplin turystyki aktywnej i kwalifikowanej, jakie mamy w ofercie, sprawia, że naszymi klientami są firmy i korporacje a także uniwersytety trzeciego wieku, placówki oświatowe, grupy znajomych, zakłady pracy. Naszą misją jest promocja aktywnego trybu spędzania wolnego czasu. Aktywnie na Jurze!

Polska stale umacnia swoją pozycję na europejskim rynku, stąd coraz częściej nasz kraj i rodzime firmy odwiedzają kontrahenci z zagranicy. Oferujemy organizację spotkań biznesowych na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, połączoną z prezentacją regionu. Nasi kierowcy dysponują luksusowymi samochodami terenowymi Land Rover Discovery i porozumiewają się w kilku językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim.
  
imprezy przygodowe
most linowy    impreza na orientację    strzelectwo wiatrówkowe
  Techniki Linowe i Speleologia są ze sobą ściśle powiązane. Organizujemy imprezy, podczas których najpierw zapoznajemy uczestników z technikami linowymi i przygotowujemy do zejścia pod ziemię, a potem sprowadzamy do jaskini. Jura to największe w Polsce "zagłębie" jaskiniowe. Znajdują się tu jaskinie poziome i pionowe, a najatrakcyjniejsze są takie, do których dostanie się jest możliwe tylko z pomocą specjalistycznego sprzętu.    Imprezy na Orientację Kto pamieta jeszcze jak funkcjonuje kompas? W dobie GPS i nawigacji w smartfonach praca z mapą zaczyna być ekskluzywną fanaberią :) Proponujemy organizację gier terenowych na orientację. Oprócz potwierdzania kolejnych punktów kontrolnych na trasie, uczestnicy trafią na przeróżne zadania i odwiedzą ciekawe miejsca. Proponujemy na spacer zabrać kijki NW!    Strzelectwo wiatrówkowe Jedni wolą się skupić i spokojnie potrenować snajperskie strzelenie z karabinka wyposażonego w lunetę, innych bardziej pociąga przemykanie z krótką bronią po torze i zaliczanie kolejnych celów. Strzelnice statyczna i dynamiczna mogą stanowić doskonałe uzupełnienie oferty podczas dużych pikników, jak też być główną atrakcją na kameralnej imprezie w postaci turnieju strzeleckiego.  
kajaki warta    off-road    nordic walking
 
  Spływy kajakowe to świetna forma rekreacji na wodzie. Organizujemy jednodniowe spływy firmowe i dla grup zorganizowanych, kilkudniowe spływy traperskie oraz imprezy weekendowe. Pływamy rzekami w południowej części Polski centralnej: Wartą, Liswartą, Grabią, Widawką, Kocinką, Wiercicą, Nidą, Pilicą. Organizujemy przewóz bagażu, wyżywienie i zapewniamy niezbędny sprzęt biwakowy.    Off-road i quady Jak to jest usiąść za kierownicą prawdziwej terenówki, takiej jak legendarna camelówka, czyli LR Discovery? Jak się prowadzi pojazd z napędem 4x4? Zapraszamy za kierownicę. Nasi instruktorzy zademonstrują podstawowe techniki jazdy samochodem terenowym i quadem, wytłumaczą jak bezpiecznie poruszać się w terenie i jak zacząć swoją przygodę z off-roadem.    Jura to teren idealny do uprawiania Nordic Walking. Spacer lub marsz z kijami jest doskonałą formą rekreacji uruchamiającą prawie wszystkie mięśnie motoryczne. NW poleca się do uprawiana osobom w każdym wieku i o różnej kondycji fizycznej. Dzięki odciążeniu stawów jest odpowiedni również dla osób z nadwagą. Pierwsze kroki warto stawiać pod okiem instruktora, który nauczy odpowiedniej techniki marszu.  
łuki sportowe    turystyka 4x4    paintball
 
  Łucznictwo to dyscyplina, która podoba się wszystkim. Paniom, być może ze względu na tradycje wojowniczych Amazonek. Panom, bo który z nich nie podziwiał kunsztu Robin Hooda? A dzieci niezmiennie fascynuje wszystko, z czego da się wystrzelić. Dysponujemy wieloma rodzajami łuków o różnej sile naciągu cięciwy - od łuków odpowiednich dla dzieci i młodzieży, po sprzęt wymagający mocnych mięśni.    Wyprawy 4x4 to wyjazdy odpowiednio przystosowanymi samochodami terenowymi w różne zakątki Europy. Celem wypraw są najczęściej Karpaty na terenie Rumunii i Ukrainy oraz Półwysep Bałkański. Każdy nocleg jest w innym miejscu, a na czas ekspedycji samochód zamienia się w dom na kółkach, z tą przewagą, że można się nim wspiąć na górskie szczyty, pokonać strumienie i codziennie cieszyć się nowym widokiem z okna.    Imprezy Paintball organizujemy na naszym poligonie FORESTCAMP w Zrębicach, niedaleko Olsztyna. Jest to 4 hektarowy teren przystosowany do potyczek militarnych. Okopy obudowane workami z piaskiem, drewniane zabudowania i sosnowy lasek dają schronienie i sprzyjają tworzeniu zasadzek. Podczas rozgrywek instruktorzy animują kolejne etapy gry, przydzielając zadania grupom tak, aby akcja toczyła się w oparciu o scenariusz.  
przygoda na jurze