motywacja.com turystyka aktywna imprezy integracyjne
motywacja.com integracja firmowa przygoda pikniki firmowe catering polowy wieczory tematyczne turystyka 4x4 Zielone Szkoły wypożyczalnia rowerów dane kontaktowe profil motywacja FB
wyprawy samochody terenowe rumunia 4x4 turystyka off-road land Rover discovery off-road Firiza rumuńska Transylwania rumuńska Transylwania rumuńska Transylwania rumuńska Transylwania
   

Incentive off-road w Rumunii

Rumuńskie Karpaty są wciaż dzikie. W górach, które stanowią 70% kraju mozna spotkać stada owiec pędzone przez pasterzy od redyku do redyku (dzień wyjscia i zejscia z hal na sezon pasterski).

Podczas wyjazdu będziemy pokonywać górskie szlaki o różnej trudnosci terenowej. Podczas wiosennych wyjazdów czesto bedzie mozna spotkać resztki sniegu a w okresie późniejszym pięknie kwitnące wrzosy na połoninach. Zasmakujemy w Rumuńskiej kuchni tradycyjnej, zjemy kukurydze z ogniska, mięsne mici i pochlipiemy ciorby (rumuńskie zupy).

W Transylwani (Siedmiogrodzie) zwiedzimy średniowieczne zamki w Maramuresz podziwiać bedziemy nienaruszone ręką człowieka górskie krajobrazy a w Bukowinie będziemy mogli odnaleźć ślady polskości. Kiedy jeszcze siegały tutaj granice naszego państwa osadnicy zakładali polskie wsie. To kulturowy tygiel Rumuńsko-Ukraińsko-Polski.
  
wyprawa do rumunii
Wyjazd turystyczno-offroadowo-krajoznawczy
Wyprawa offroadowa - wszystkie pojazdy to Land Rovery Discovery. Zakwaterowanie w namiotach lub pensjonatach (Cabana).

Terminy do uzgodnienia.

Przykladowy program (Maramuresz): wyprawy terenowe, zwiedzanie, biwakowanie, pokonywanie przeszkód terenowych, elementy survivalu.

I dzień
Odbiór uczestników z lotniska i przejazd do Sapanty
Zwiedzanie "Wesołego Cmentarza" i cerkwi
Terenowy przejazd na biwak, ognisko i omówienie planu wyprawowego.
Nocleg w namiotach.
   przełęcz Urdele

rumuńskie szutry
   II dzień
Pobudka i polowe własnorecznie przygotowane śniadanie.
Wyjazd na trasę roadbooka poruszac bedziemy się jak na rajdzie nawigacyjnym.
Zaznajomimy Was z nawigacja samochodowa i wyprawową. Bedzie okazja obejrzeć satelitarne zrzuty na tabletach, posiłkowac się będziemy mapami papierowymi i GPsami z mapami wektorowymi
Wieczorem dotrzemy do biwaku Trzy Korony, rano obudzi nas piekna panorama.
III dzień
Śniadanie i wyjazd.
Dzisiaj czeka nas duzo pracy w terenie. Mamy do pokonania pokaźny odcinek, który nie jest zbyt łatwy. Będziemy balansowac autami, nawzajem pomagac przy wyciaganiu i zapewnie niezbedne bedzie uzycie wyciagarek. Jeżeli bedziemy działac wspólnie a nasze działania skoordynujemy bezproblemowo i bezpiecznie dotrzemy na naszostatni nocleg pod namiotami.
IV dzień
Pobudka, śniadanie i wyjazd.
Dziś musimy dotrzeć do pensjonatu gdzie przygotowana jest uroczysta kolacja i podsumowanie wyprawy. Wieczorem pokażemy na projektorze slajdowisko z wyprawy i powspominamy najbardziej emocjonujace chwile.
nocleg

V dzień
10.30 Śniadanie i wykwaterowanie.
Przed wyjazdem na lotnisko, bedzie jeszcze chwila na ostatnie zakupy i kompletowanie pamiatek. Przywieziecie ze sobą rumuska śliwowice czy raczej czapę pasterską?

Cena: 2320 zł netto os. + przelot przy grupie 15 os.
Dostępne lotniska: Baia Mare(Bukowina i Maramuresz), Oradea, Cluj Napoca, Timisoara (Transylwania)
Cena zawiera: Wypozyczenie 5 samochodów terenowych Land Rover Discovery i opiekę 5 instruktorów off-road, noclegi w namiotach na biwaku i jeden nocleg w pensjonacie, wszystkie posiłki, uroczysta kolację, pokaz slajdów i zdjecia z wyprawy, transfer z i na lotnisko, ubezpieczenie NNW.
   rumuński pasterz

via strategica    górska droga    kolumna terenówek
 
kwitną wrzosy    rozwidlenie szlaków    pasterze na hali
zwiedzanie Lwowa