motywacja.com turystyka aktywna imprezy integracyjne
motywacja.com integracja firmowa przygoda pikniki firmowe catering polowy wieczory tematyczne turystyka 4x4 Zielone Szkoły wypożyczalnia rowerów dane kontaktowe profil motywacja FB
wyprawy samochody terenowe bieszczady 4x4 turystyka off-road land Rover discovery baligród solina bieszczadzki zakapior
   

Bieszczady Incentive Tour

Bieszczady to jedna z najbardziej dziewiczych krain geograficznych w Polsce. Gęsta ilość dróg szutrowych i polnych tworzy siatkę połaczeń pomiędzy ciekawymi miejscami takimi jak: Zalew Soliński, Baligród, Komańcza, Cisna, Rabe czy Polańczyk. W tej scenerii rozegramy nawigacyjną grę terenową GPS.

Spać obowiązkowo będziemy w bieszczadzkich drewnianych chatach z kominkami. Wieczorami odpoczniemy w saunie i przy grillu. Dla chętnych pozostaje jeszcze Grota Solna i Japońska Beczka. Taki zestaw atrakcji pozwoli się odprężyć i zregenerować. Gwarantujemy że z Biesów wrócicie wypoczęci i pełni energii do dalszej pracy.

Specjalną atrakcją imprezy jest wyjazd do Lwowa, zwiedzanie starówki oraz Cmentarza Łyczakowskiego. Miasto to pełne śladów polskiej historii, jest nie lada gratką dla turystów z naszego kraju.
  
wyprawa w Bieszczady
Impreza turystyczno-offroadowo-krajoznawcza.
Wyjazd offroad - wszystkie samochody to Land Rovery Discovery. Zakwaterowanie w drewnianych chatach.

Terminy do uzgodnienia - konieczne paszporty(zwiedzanie Lwowa)!

W programie: wyprawy terenowe, gra GPS, zwiedzanie Lwowa, ruska bania, grota solna, japońska beczka. Duża wiata grillowa pozwoli cieszyć się do późna imprezą przy ogniu.

Czwartek
ok. 15.00 Przejazd w Bieszczady
ok. 21.00 Dojazd i zakwaterowanie.
22.00 Ognisko organizacyjne z kolacją. Przedstawienie planu na następne dni.
Nocleg
   Bieszczady adventure

Lampa Gazowa
   Piątek
6.30 Pobudka
7.30 Śniadanie
8.30 wyjazd do Lwowa granicę przekraczamy w Krościenku w godzinach 9.00-10.30
ok. 12.30 Dojazd do Lwowa, zwiedzanie z przewodnikiem: Gmach opery, spacer "Prospektem Swobody"" postoje przy pomnikach Szewczenki i Mickiewicza. Zwiedzimy: arsenał i basztę prochową. Przy kaplicy Boimów smaczna przerwa w jednej z lepszych lwowskich kawiarni. Odszukamy zaułek z mistyczną Katedrą Ormiańską, pełną tajemniczych, mrocznych malowideł, Na koniec zwiedzimy rynek z ratuszem i kamienicami: czarną i królewską gdzie przebywał król Jan III Sobieski.
Obiad w wielopoziomowej restauracji Lampa Gazowa.
ok. 20.00 Wyjazd do Polski
23.00 Dojazd do chat, nocleg

Sobota
9.00 Śniadanie i wyjazd.
Ten dzień spędzimy z samochodami w górach. Zwiedzimy kilka terenowych tras, pokonamy kilka brodów, możemy znaleźć się na granicy ze Słowacją. Wszystko odbywać się będzie w formie nawigacyjnej gry GPS. Punkty kontrolne znajdują się w fajnych i atrakcyjnych miejscach charakterystycznych dla Bieszczad. Punkty są rozmieszczone w formie skrzynek Geocache. Odnajdując je musimy sie wpisać do logbooka i wymienić w skrzynce "skarby"
20.00 Wieczorem wieczór bieszczadzki w wiacie grillowej. Dla chętnych rozpalimy w saunie i pod japońską beczką. Podany będzie pieczony baran, bieszczadzki samogon, najlepsza ukraińska wódka oraz lokalne smakołyki.
Niedziela
9.00 Śniadanie i wyjazd
Dziś czysty offroad, trochę błota i góry. Przejazdy kilkoma widokowymi trasami o różnej skali trudności. Możliwe, że będzie okazja użyć wyciągarek i innego sprzętu terenowego jak taśmy, szekle i liny kinetyczne. Popołudniem ruszymy w stronę Jawora nad Solinę. Zwiedzimy tamę i obejrzymy największe karpie w Polsce. Dzisiejszą wyprawę zakończymy w klimatycznej knajpie Bieszczadzki Zakapior w Polańczyku. Po biesiadzie, powrót do chat i pożegnalne ognisko.
nocleg

Poniedziałek
10.30 Śniadanie i przygotowania do wyjazdu.
12.00 Wyjazd

Cena: 1585 zł netto os. przy grupie 15 os.

Cena zawiera: Wypozyczenie 5 samochodów terenowych Land Rover Discowery i opiekę 5 instruktorów off-road, noclegi w drewnianych chatach(pełny węzeł sanitarny), dostep do sauny, japońskiej beczki i groty solnej, wyjazd do Lwowa i zwiedzanie z przewonikiem. Wejście na cmentarz-muzeum Łyczakowski, obiad w Lwowie, bieszczadzka kolacja grillową, 4 śniadania, 2 kolacje, kolację grillową, obiadokolację w Bieszczadzkim Zakapiorze, organizację gry GPS, wyjazd terenowy w niedzielę, ubezpieczenie NNW.
   Lwowski tramwajarz

jesień w Biesach    land rover    wyciąganie na taśmie
 
lwowska starówka    nissan patrol    opera lwowska
zwiedzanie Lwowa