motywacja.com turystyka aktywna imprezy integracyjne
motywacja.com integracja firmowa przygoda pikniki firmowe catering polowy wieczory tematyczne turystyka 4x4 Zielone Szkoły wypożyczalnia rowerów dane kontaktowe profil motywacja FB
    Do tych, którzy lubią klimat podróży i przygody skierowana jest nasza oferta wypraw 4x4. Organizujemy wyjazdy dla posiadaczy samochodów terenowych w kraju i poza jego granicami. Świadczymy usługi przewodnickie. Pomagamy w wyborze map, przygotowujemy sprzęt nawigacyjny do turystyki 4x4.

Nasze samochody to Land Rovery Discovery _ legendarne pojazdy biorące udział w Camel Trophy. Jest to sprawdzona wyprawówka, zapewniająca pasażerom komfort podczas podróży i dużą zdolność pokonywania przeszkód terenowych. Rama, stały napęd 4x4, centralna blokada i sztywne mosty to cechy prawdziwej terenówki.

Trasy naszych wyjazdów prowadzą szczytami Karpat Ukraińskich i Rumuńskich, winnicami Mołdawii, pośród skalistych szczytów Albanii, nieopodal Greckiego Akropolu, przez Riłę w Bułgarii i Serbski Gamzigrad, aby znaleźć swój finał w pirackiej tawernie w Czarnogórskiej Zatoce Kotorskiej.
  
poligon paintballowy
Bieszczady    Rumunia off-road    Off-road na Jurze
  Bieszczady. Dziewicza kraina zielonych wzgórz nad Soliną. Zakwaterujemy się w drewnianych chatach. Rano na nas czeka terenowa gra GPS. Ruszamy na szutrowe szaki. Wieczorem odprężymy się w saunie i posiedzimy przy grillu. Następnego dnia zwiedzimy Lwów i cmentarz Łyczakowski.    Transylwania, Bukowina i Maramuresz.. Rumuńska część Karpat jet poprzecinana malowniczymi szlakami. Urokliwe doliny , skaliste zbocza i górskie jeziora czekają aby je odwiedzić i podziwiać. Nie zapomnimy również odwiedzić zamku księcia Draculi i wesolego cmentarza w Sapancie.    Wyprawa na Jurze. Jurajska przygoda zaczyna sie w Częstochowie gdzie pakujemy się do samochodów i ruszamy szlakiem warowni i strażnic. Naszym celem jest Kraków. Spać bedziemy w połowie trasy na wybrawowym biwaku, wspólnie przygotujemy posiłek. Odwiedzimy zamki, skały i jaskinie.  
GPS    Turystyka off-road    Serwis Land Rover
  Mapy i nawigacja GPS. Przygotowujemy urządzenia elektroniczne do wyjazdów wyprawowych w zakresie map satelitarnych, skanowania i kalibracji map papierowych. Wyszukujemy ciekawe miejsca i atrakcje turystyczne na trasie. Przygotowujemy tracki GPS, doradzamy przy wyborze map.    Turystyka i krajoznawstwo. Wyszukujemy zabytki, miejsca ciekawe przyrodniczo, rezerwaty przyrody i osobliwości terenowe. Dzięki możliwościom naszych pojazdów możemy dotrzeć w trudno dostępne punkty, aby tam rozbić biwak i cieszyć się wyjątkową panoramą górską o poranku.    Części zapasowe. Oferujemy doradztwo i realizację w zakresie przygotowania samochodów terenowych do wyprawy. Kompletujemy zestawy części zapasowych, czyli tzw. apteczki dla samochodów. Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu biwakowego. Posiadamy: namioty, zadaszenia, kociołki, kuchenki, zbiorniki na wodę.  
poligon paintballowy